Żarówka LEDVANCE LED CLASSIC GLOBE 125 100 FIL DIM S 11W 940 CLEAR E27 1521 LM
Kod produktu: 4099854062162
Opis i parametry techniczne
Zalety produktu
- Lampy wyposażone w innowacyjną technologię „włókien” LED
- Wygląd, wymiary i strumień świetlny porównywalne z żarówkami halogenowymi
- Widmo światła naturalnego z doskonałym wskaźnikiem oddawania barw Ra>90
- Znacznie zmniejszony zakres niebieskiego światła
- Poprawiony komfort widzenia i zmniejszone zmęczenie wzroku
- Bardzo niskie zużycie energii
- Natychmiast 100 % światła, bez czasu nagrzewania
- Niskie tętnienie światła
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 11,0 W (zamiennik 100 W) |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Trzonek | E27 |
| Strumień świetlny | 1521 lm |
| Barwa światła | Chłodnobiałe |
| Temperatura barwowa | 4000ºK |
| Wskaźnik oddawania barw | 90 |
| Wysokość | 168,0 mm |
| Średnica | 124,0 mm |
| Żywotność | 15000 h |
| Liczba cykli włączeniowych | 100 000 |
| Ściemnianie | TAK |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
Pliki do pobrania