ŻARÓWKA LED GLOB G95 COG CLEAR 4W/830 450LM E27 270º BARWA CIEPŁA WOJ13763 SPECTRUM
Kod produktu: WOJ13763
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 4 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | E27 |
| Strumień świetlny | 450 lm |
| Barwa światła | CIEPŁA |
| Temperatura barwowa | 3000°K |
| Wskaźnik oddawania barw | 80-89 |
| Kąt rozsyłu | 270° |
| Żywotność | 17000 h |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Średnica | 95 mm |
| Długość (L) | 135 mm |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa efektywności energetycznej | A++ |