O firmie

Sklep internetowy Spectrum Light prowadzony jest przez F.H.Pekar-Siedlce.

        F.H.Pekar-Siedlce istnieje od 1991r. Prowadzimy hurtownię w Siedlcach, obejmując swoim działaniem teren dawnego województwa siedleckiego, jak również odbiorców z innych regionów kraju. Nasi klienci to sklepy, hurtownie, supermarkety, także inwestorzy, przedsiębiorstwa produkcyjne, ośrodki zdrowia, szpitale, instytucje państwowe i odbiorcy indywidualni.

        Od 1992 współpracujemy z jednym z największych na świecie producentów źródeł światła - firmą OSRAM. W ofercie posiadamy także towary tak renomowanych firm jak Philips, GE, Sylvania, Spectrum, Panasonic, Duracell i wielu innych. Szczególne znaczenie przywiązujemy do oferty z zakresu specjalistycznych i innowacyjnych źródeł światła: żarówek fotooptycznych, medycznych, lamp dla sceny, estrady i poligrafii, a także żarówek LED i świetlówek kompaktowych, również żarówek i świetlówek o specjalnych barwach światła. W ofercie mamy też duży wybór opraw do zastosowań domowych i przemysłowych, urządzeń zasilających i sterujących oświetleniem. Specjalizujemy się również we wszelkiego rodzaju bateriach, akumulatorkach, pakietach akumulatorów, często niedostępnych w „zwykłych sklepach”.

        Wieloletnie doświadczenie handlowe, znajomość rynku, rozległe kontakty, fachowa i miła obsługa oraz konkurencyjne ceny pozwoliły nam zyskać stałych, wiernych Klientów. Z początkiem 2006 r uruchomiliśmy pod adresem www.spectrumlight.pl sklep internetowy. Mamy nadzieję, że ten sposób prezentacji naszej oferty zyska aprobatę stałych Klientów i pozwoli pozyskać nowych.

Zapraszamy do współpracy.


Nasze dane:

Firma Handlowa Pekar-Siedlce
NIP: 826-001-05-02
Regon: 710342231
siedziba:      Zwola Poduchowna 63
                   08-420 Miastków Kościelny
                   kom.: 0600 890678
e-mail: sklep@spectrumlight.pl, info@spectrumlight.pl

konto: Bank CREDIT AGRICOLE
          Nr: 81 1940 1076 3122 0396 0000 0000 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl