ŻARÓWKA LED GLOB G125 11W/840 E27 COG 300º MILKY BARWA NEUTRALNA WOJ14368 SPECTRUM
Kod produktu: WOJ14368
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 11 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | E27 |
| Strumień świetlny | 1300 lm |
| Barwa światła | NEUTRALNA |
| Temperatura barwowa | 7400°K |
| Wskaźnik oddawania barw | 80-89 |
| Kąt rozsyłu | 300° |
| Żywotność | 17000 h |
| Skuteczność świetlna | 113 lm/W |
| Średnica | 125 mm |
| Długość (L) | 178 mm |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa efektywności energetycznej | E |