Żarówka LEDVANCE LED CLASSIC 60 GLOBE G95 6,5W/827 806LM E27 FROSTED
Kod produktu: 4099854062384
Opis i parametry techniczne
Zalety produktu
- Lampy wyposażone w innowacyjną technologię „włókien” LED
- Niższe zużycie energii w porównaniu do lamp żarowych lub halogenowych
- Natychmiast 100 % światła, bez czasu nagrzewania
- Łatwy montaż zamiast zwykłych żarówek
Obszary zastosowań
- Doskonałe rozwiązanie do instalacji dekoracyjnych
- Zastosowania domowe
- Oświetlenie ogólne
- Do użytku na zewnątrz tylko w odpowiednich oprawach zewnętrznych
Cechy produktu
- Profesjonalne lampy dla napięcia sieciowego
- Brak możliwości regulacji strumienia świetlnego
- Trwałość: do 15 000 h
- Kąt wiązki światła: do 360°
- Lampa wykonana ze szkła
- Dobra jakość światła, wskaźnik oddawania barw Ra: ≥ 80; stała chromatyczność
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 6,5 W (zamiennik 60W) |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Trzonek | E27 |
| Strumień świetlny | 806 lm |
| Skuteczność świetlna | 124 lm/W |
| Barwa światła | Warm White |
| Temperatura barwowa | 2700ºK |
| Wskaźnik oddawania barw | 80 |
| Wysokość | 135 mm |
| Średnica | 95 mm |
| Żywotność | 15000 h |
| Liczba cykli włączeniowych | 100 000 |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Ściemnianie | NIE |
Pliki do pobrania