Żarówka OSRAM VINTAGE 1906 LED RF CLAS GLOBE 55 7W/825 E27
Kod produktu: 4058075809406
Opis i parametry techniczne
Żarówki serii VINTAGE 1906 LED to dekoracyjne żarówki retro nawiazujace kształtem i barwą światła do pierwszych żarówek z poczatku ubiegłego stulecia. Dzięki wykonaniu w technologi LED są energooszczędne i trwałe. Dają przyjemne, bardzo ciepłe światło (2400ºK). Doskonale sprawdzą sie w domu, hotelu, restauracji i innych miejscach, w których chce się stworzyć ciepły i przytulny nastrój.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 7 W (zamiennik 55 W) |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Trzonek | E27 |
| Strumień świetlny | 725 lm |
| Barwa światła | Warm White |
| Temperatura barwowa | 2500ºK |
| Wskaźnik oddawania barw | 80 |
| Wysokość | 173 mm |
| Średnica | 125 mm |
| Żywotność | 15000 h |
| Liczba cykli włączeniowych | 100 000 |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Ściemnianie | NIE |