Żarówka LEDVANCE VINTAGE 1906 LED GOLD 35 GLOBE125 4W/824 E27
Kod produktu: 4099854091179
Opis i parametry techniczne
- Niższe zużycie energii w porównaniu do lamp żarowych lub halogenowych
- Natychmiast 100 % światła, bez czasu nagrzewania
- Łatwy montaż zamiast zwykłych żarówek
- Lampy wyposażone w innowacyjną technologię „włókien” LED
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 4 W (zamiennik 35 W) |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Trzonek | E27 |
| Strumień świetlny | 410 lm |
| Barwa światła | Warm Comfort Light |
| Temperatura barwowa | 2400ºK |
| Wskaźnik oddawania barw | 80 |
| Wysokość | 168 mm |
| Średnica | 124 mm |
| Żywotność | 15000 h |
| Liczba cykli włączeniowych | 100 000 |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Ściemnianie | NIE |
Pliki do pobrania