Żarówka halogenowa OSRAM HALOSTAR OVEN 10W/12V G4 - 64418 do piekarników
Kod produktu: 4050300308081
Opis i parametry techniczne
Żarówka HALOSTAR OVEN przeznaczona jest do oświetlenia piekarników i kuchenek. Może pracować w temperaturze otoczenia do 450 C.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc | 10 W |
| Napięcie | 12 V |
| Trzonek | G4 |
| Strumień świetlny | 140 lm |
| Temperatura barwowa | 2700ºK |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | 100% |
| Długość | 31 mm |
| Średnica | 10 mm |
| Żywotność | 2000 h |
| Ściemnianie | TAK |