Żarówka halogenowa OSRAM HALOPIN OVEN 25W/230V G9 - 66725 do piekarników
Kod produktu: 4008321703552
Opis i parametry techniczne
Żarówka HALOPIN OVEN przeznaczona jest do oświetlenia piekarników i kuchenek. Może pracować w temperaturze otoczenia do 300 C.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc | 25 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | G9 |
| Strumień świetlny | 260 lm |
| Temperatura barwowa | 2700ºK |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | 100% |
| Długość | 43 mm |
| Średnica | 14 mm |
| Żywotność | 2000 h |
| Ściemnianie | TAK |