Żarówka OSRAM SPECIAL T OVEN CL 15W/230V E14 do piekarników
Kod produktu: 4050300003108
Opis i parametry techniczne
Żarówka SPECIAL OVEN przeznaczona jest do oświetlenia piekarników i kuchenek. Może pracować w temperaturze otoczenia do 300 C.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc | 15 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | E14 |
| Strumień świetlny | 85 lm |
| Temperatura barwowa | 2700ºK |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | 100% |
| Długość | 50 mm |
| Średnica | 22 mm |
| Żywotność | 1000 h |
| Ściemnianie | TAK |