Żarówka OSRAM LED STAR CLASSIC P40 6W/827 FR E27 Warm White - MATOWA
Kod produktu: 4052899911949
Opis i parametry techniczne
W oświetleniu ogólnym lampy LED STAR firmy OSRAM mogą być zamiennikiem tradycyjnych i halogenowych żarówek. Dostępne są dwie wysokiej jakości barwy światła: pobudzająca barwa Cool White/Daylight (chłodnobiała/dzienna) do pomieszczeń przeznaczonych do pracy, oraz Warm White (ciepłobiała) stworzająca ciepłe, odprężające światło przeznaczone głównie do mieszkań i domów. Lampy LED STAR produkowane są w technologii Quick Light, która zapewnia natychmiastowy start i osiągnięcie pełnego strumienia świetlnego natychmiast po włączeniu, są odporne na wstrząsy i wibracje, nie emitują promieniowania UV ani podczerwieni.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 6 W (zamiennik 40 W) |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | E27 |
| Strumień świetlny | 470 lm |
| Barwa światła | Ciepłobiała |
| Temperatura barwowa | 2700ºK |
| Wskaźnik oddawania barw | 80 |
| Wysokość | 89 mm |
| Średnica | 43 mm |
| Żywotność | 15000 h |
| Ściemnianie | NIE |