Żarówka LED OSRAM PARATHOM RETROFIT CLASSIC P25 250LM FR 2,5W/2700K E27 Warm White MATOWA
Kod produktu: 4058075590212
Opis i parametry techniczne
Energooszczędny, ledowy zamiennik tradycyjnej żarówki z trzonkiem E27. Najważniejsze zalety to bardzo małe zużycie energii, bardzo długa żywotność, brak promieniowania podczerwonego i UV, odporność na wstrząsy i wibracje, bardzo wysoki wskaźnik oddawania barw.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 2,5 W (zamiennik 25W) |
| Napięcie | 220-240 V |
| Trzonek | E27 |
| Strumień świetlny | 250 lm |
| Światłość | - |
| Kąt rozsyłu światła | 300° |
| Barwa światła | Warm White |
| Temperatura barwowa | 2700ºK |
| Wskaźnik oddawania barw | 80 |
| Wysokość | 77 mm |
| Średnica | 45 mm |
| Żywotność | 15000 h |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa efektywności energetycznej | F |