Żarówka OSRAM LED VALUE CLASSIC A40 6W/827 FR E27 Warm White - matowa
Kod produktu: 4052899326927
Opis i parametry techniczne
W oświetleniu ogólnym lampy LED VALUE firmy OSRAM mogą być zamiennikiem żarówek tradycyjnych i halogenowych. Lampy LED produkowane są w technologii Quick Light, która zapewnia natychmiastowy start i osiągnięcie pełnego strumienia świetlnego natychmiast po włączeniu, są odporne na wstrząsy i wibracje, nie emitują promieniowania UV ani podczerwieni.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 6 W (zamiennik 40 W) |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Trzonek | E27 |
| Strumień świetlny | 470 lm |
| Barwa światła | Ciepłobiała |
| Temperatura barwowa | 2700ºK |
| Wskaźnik oddawania barw | 80 |
| Wysokość | 110 mm |
| Średnica | 60 mm |
| Żywotność | 10000 h |
| Ściemnianie | NIE |