ŻARÓWKA LED G9 2,5W/830 100º BARWA CIEPŁA WOJ13063 ceramiczna SPECTRUM
Kod produktu: WOJ13063
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 2,5 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | G9 |
| Strumień świetlny | 190 lm |
| Barwa światła | CIEPŁA |
| Temperatura barwowa | 3000°K |
| Wskaźnik oddawania barw | 80-89 |
| Kąt rozsyłu | 100° |
| Żywotność | 17000 h |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Średnica | 17 mm |
| Długość (L) | 54 mm |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa efektywności energetycznej | F |