Żarówka LEDVANCE SPECIAL LED PIN40 4,2W/840 230V G9 Cool White
Kod produktu: 4099854064630
Opis i parametry techniczne
Zalety produktu
- Równomierny rozsył światła we wszystkich kierunkach
- Długa trwałość do 15 000 godzin
- 4-letnia gwarancja
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 4,2 W (zamiennik 40W) |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Trzonek | G9 |
| Strumień świetlny | 470 lm |
| Barwa światła | Cool White |
| Temperatura barwowa | 4000ºK |
| Wskaźnik oddawania barw | 80 |
| Wysokość | 52 mm |
| Średnica | 19 mm |
| Kąt rozsyłu światła | 300º |
| Ściemnianie | NIE |
| Żywotność | 15000 h |
| klasa efektywności energetycznej | E |
Pliki do pobrania
KARTA KATALOGOWA