Żarówka LEDVANCE SPECIAL LED PIN40 DIM 4,0W/827 230V G9 Warm White - ściemnialna
Kod produktu: 4099854064814
Opis i parametry techniczne
Zalety produktu
- Równomierny rozsył światła we wszystkich kierunkach
- Długa trwałość do 25 000 godzin
- 5-letnia gwarancja
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 4,0 W (zamiennik 40W) |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Trzonek | G9 |
| Strumień świetlny | 470 lm |
| Barwa światła | Warm White |
| Temperatura barwowa | 2700ºK |
| Wskaźnik oddawania barw | 80 |
| Wysokość | 59 mm |
| Średnica | 18 mm |
| Żywotność | 25000 h |
| Ściemnianie | TAK |
| klasa efektywności energetycznej | E |
Pliki do pobrania
KARTA KATALOGOWA