Lampa sodowa OSRAM PLANTASTAR 400W E40
Kod produktu: 4050300620084
Opis i parametry techniczne
Lampy PLANTASTAR zostały skonstruowane specjalnie z myślą o przemysłowej uprawie roślin. Skład widmowy światła przyspiesza wzrost roślin, umożliwia regulację czasu kwitnienia, skraca czas produkcji.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 400 W |
| Trzonek | E40 |
| Strumień świetlny | 56500 lm |
| Temperatura barwowa | 2000ºK |
| Długość (L) | 285 mm |
| Średnica (d) | 47 mm |
| Odległość (a) | 175 mm |
| Żywotność | 32000 h |