Lampa sodowa OSRAM PLANTASTAR 600W E40
Kod produktu: 4050300620107
Opis i parametry techniczne
Lampy PLANTASTAR zostały skonstruowane specjalnie z myślą o przemysłowej uprawie roślin. Skład widmowy światła przyspiesza wzrost roślin, umożliwia regulację czasu kwitnienia, skraca czas produkcji.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 600 W |
| Trzonek | E40 |
| Strumień świetlny | 88000 lm |
| Temperatura barwowa | 2100ºK |
| Długość (L) | 285 mm |
| Średnica (d) | 47 mm |
| Odległość (a) | 175 mm |
| Żywotność | 9000 h |