Lampa sodowa OSRAM PLANTASTAR 250W INTER E40
Kod produktu: 4008321240620
Opis i parametry techniczne
Lampy PLANTASTAR zostały skonstruowane specjalnie z myślą o przemysłowej uprawie roślin. Skład widmowy światła przyspiesza wzrost roślin, umożliwia regulację czasu kwitnienia, skraca czas produkcji.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 250 W |
| Trzonek | E40 |
| Strumień świetlny | 33200 lm |
| Temperatura barwowa | 2000ºK |
| Długość (L) | 257 mm |
| Średnica (d) | 47 mm |
| Odległość (a) | 158 mm |
| Żywotność | 32000 h |