Lampa metalohalogenkowa OSRAM POWERSTAR HQI-T 2000W/N/SN SUPER E40
Kod produktu: 4008321979087
Opis i parametry techniczne
Lampa dużej mocy POWERSTAR HQI-T z trzonkiem E40 wykonana w technologii kwarcowej. Tylko do zamkniętych opraw oświetleniowych.
Zapłon lampy następuje przy napięciu od 0,9 do 1,3 kVs lampy nie mogą współpracować z zapłonnkiem 4...5 kV.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 2000 W |
| Trzonek | E40 |
| Strumień świetlny | 240000 lm |
| Temperatura barwowa | 4400ºK |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | 60 |
| Długość (L) | 430 mm |
| Średnica (d) | 100 mm |
| Odległość (a) | 265 mm |
| Żywotność | 5500 h |