Lampa metalohalogenkowa OSRAM POWERSTAR HQI-T 2000W/N/I E40
Kod produktu: 4008321665379
Opis i parametry techniczne
Lampa dużej mocy POWERSTAR HQI-T z trzonkiem E40 wykonana w technologii kwarcowej. Tylko do zamkniętych opraw oświetleniowych.
Praca bez zewnętrznego zapłonnika.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 2000 W |
| Trzonek | E40 |
| Strumień świetlny | 200000 lm |
| Temperatura barwowa | 4300ºK |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | 60 |
| Długość (L) | 430 mm |
| Średnica (d) | 100 mm |
| Odległość (a) | 265 mm |
| Żywotność | 9000 h |