Lampa metalohalogenkowa OSRAM POWERSTAR HQI-T 2000W/N/E SUPER E40
Kod produktu: 4008321979063
Opis i parametry techniczne
Lampa dużej mocy POWERSTAR HQI-T z trzonkiem E40 wykonana w technologii kwarcowej. Tylko do zamkniętych opraw oświetleniowych.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 2000 W |
| Trzonek | E40 |
| Strumień świetlny | 245000 lm |
| Temperatura barwowa | 4550ºK |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | 63 |
| Długość (L) HQI-T2000 | 430 mm |
| Średnica (d) | 100 mm |
| Odległość (a) | 265 mm |
| Żywotność | 9000 h |