Żarówka halogenowa OSRAM 64223 - 10W/6V G4 M/43
Kod produktu: 4008321107039
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 10 W |
| Napięcie | 6 V |
| Trzonek | G4 |
| Strumień świetlny | 150 lm |
| Średnica (d) | 9,0 mm |
| Długość całkowita (L) | 38 mm |
| Odległość (a) | 24,0 mm |
| Żywotność | 300 h |
Pliki do pobrania
KARTA KATALOGOWA