Żarówka OSRAM LED VALUE RF CLASSIC B40 4W/827 FIL E14 Warm White
Kod produktu: 4058075438637
Opis i parametry techniczne
Korzyści ze stosowania produktu
- Niskie obciążenie cieplne (w porównaniu ze standardowym produktem referencyjnym)
- Bardzo niskie zużycie energii
- Odporność na wstrząsy i drgania dzięki technologii LED
- Brak promieniowania UV i podczerwonego w wiązce światła
- Natychmiast 100 % światła, bez czasu nagrzewania
- Bezpośrednio zastępuje zwykłe żarówki
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 4 W (zamiennik 40 W) |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Trzonek | E14 |
| Strumień świetlny | 470 lm |
| Barwa światła | Warm White |
| Temperatura barwowa | 2700ºK |
| Wskaźnik oddawania barw | 80 |
| Wysokość | 100 mm |
| Średnica | 38 mm |
| Żywotność | 10000 h |
| Ściemnianie | NIE |
Pliki do pobrania
KARTA KATALOGOWA