ŻARÓWKA LED ŚWIECOWA COG CLEAR 4W/830 E14 BARWA CIEPŁA WOJ13874 SPECTRUM
Kod produktu: WOJ13874
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 4 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | E14 |
| Strumień świetlny | 450 lm |
| Barwa światła | CIEPŁA |
| Temperatura barwowa | 3000°K |
| Wskaźnik oddawania barw | 80-89 |
| Kąt rozsyłu | 270° |
| Żywotność | 17000 h |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Średnica | 35 mm |
| Długość (L) | 100 mm |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |