Żarówka LED OSRAM PARATHOM RETROFIT CLASSIC A75 1055LM FIL 7,5W/2700K E27 Warm White
Kod produktu: 4058075591677
Opis i parametry techniczne
Energooszczędny, ledowy zamiennik tradycyjnej żarówki z trzonkiem E27. Najważniejsze zalety to bardzo małe zużycie energii, bardzo długa żywotność, brak promieniowania podczerwonego i UV, odporność na wstrząsy i wibracje, bardzo wysoki wskaźnik oddawania barw.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 7,5 W (zamiennik 75 W) |
| Napięcie | 220-240 V |
| Trzonek | E27 |
| Strumień świetlny | 1055 lm |
| Światłość | - |
| Kąt rozsyłu światła | 300° |
| Barwa światła | Warm White |
| Temperatura barwowa | 2700ºK |
| Wskaźnik oddawania barw | 80 |
| Wysokość | 105 mm |
| Średnica | 60 mm |
| Żywotność | 15000 h |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
Pliki do pobrania
KARTA KATALOGOWA