ŻARÓWKA LED GLS E-27 230V 3,8W COG A-CLASS WW CLEAR SPECTRUM WOJ14639 BARWA CIEPŁA - 5 lat gwarancji (op. 10 szt)
Kod produktu: WOJ14639
Opis i parametry techniczne
Wysoko energooszczędna i wydajna żarówka LED z 5-letnią gwarancją oraz najwyższą klasą energetyczną A.
Źródło LED GLS 3,8 W o trzonku E-27 oraz o kształcie tradycyjnej szklanej żarówki. Charakteryzuje się wysoką skutecznością świetlną 212 lm/W. Jest jeszcze bardziej energooszczędne dzięki zastosowaniu trwałych filamentów COG, które zużywają bardzo mało energii elektrycznej. Wykonane jest z komponentów o wysokiej jakości, potwierdzonej 5 letnią gwarancją. Świeci światłem o ciepłej barwie (3000K), które sprzyja relaksowaniu się i odpoczynkowi, sprawiając że oświetlane pomieszczenie jest bardziej przytulne. Szeroki kąt świecenia 300° zapewnia równomierne oświetlenie pomieszczeń.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 3,8 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | E27 |
| Strumień świetlny | 806 lm |
| Barwa światła | CIEPŁA |
| Temperatura barwowa | 3000°K |
| Wskaźnik oddawania barw | 80-89 |
| Kąt rozsyłu | 300° |
| Żywotność | 50000 h |
| Skuteczność świetlna | 212 lm/W |
| Średnica | 67 mm |
| Długość (L) | 122 mm |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Gwarancja | 5 lat |