Świetlówka kołowa OSRAM T9 LUMILUX L 32W/827 C G10q
Kod produktu: 4008321581129
Opis i parametry techniczne
Forma kołowa świetlówek zapewnia wyjątkowo dobry rozsył światła, idealnie sprawdzają się w opraw typu plafon.
Świetlówki przystosowane są do pracy z tradycyjnymi statecznikami i zapłonnikami lub statecznikami elekronicznymi.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 32 W |
| Trzonek | G10q |
| Strumień świetlny | 2250 lm |
| Barwa światła | 827 - LUMILUX INTERNA |
| Temperatura barwowa | 2700ºK |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | 80...89 |
| Średnica (d1) | 305 mm |
| Średnica rury (d) | 29 mm |
| Żywotność | 7500 h |