Żarówka OSRAM CIRCOLUX LED 100 160º 14,5W/827 E27 1521LM
Kod produktu: 4058075606999
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 14,50 W (zamiennik 100 W) |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Trzonek | E27 |
| Strumień świetlny | 1521 lm |
| Barwa światła | Warm White |
| Temperatura barwowa | 2700ºK |
| Wskaźnik oddawania barw | 80 |
| Wysokość | 86,0 mm |
| Średnica | 260,0 mm |
| Żywotność | 15000 h |
| Liczba cykli włączeniowych | 100 000 |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Ściemnianie | NIE |
Pliki do pobrania
KARTA KATALOGOWA