Świetlówka LED OSRAM ST8E-1,2M 16W/865 220-240V EM ENTRY PLUS G13 2400LM 6500K
Kod produktu: 4099854604485
Opis i parametry techniczne
Zalety produktu
- Lampa nie ugina się dzięki rurce wykonanej ze szkła
- Szybka, prosta i bezpieczna wymiana bez zmiany okablowania
- Aż do 65 % oszczędności energii (w porównaniu ze świetlówką T8 ze SK)
- Światło włącza się natychmiast, szczególnie zalecane w połączeniu z czujnikami
- Nadaje się również do pracy w niskich temperaturach
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 16 W (zamiennik świetlówki 36W) |
| Napięcie | 220-240 V |
| Trzonek | G13 |
| Strumień świetlny | 2400 lm |
| Kąt rozsyłu światła (stopnie) | 190º |
| Barwa światła | Cool Daylight |
| Temperatura barwowa | 6500ºK |
| Wskaźnik oddawania barw | 80 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Długość bez trzonka pinowego | 1200 mm |
| Średnica | 25,8 mm |
| Żywotność | 30000 h |
| Liczba cykli włączeniowych | 15 000 |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
| Ściemnianie | NIE |
Pliki do pobrania
KARTA KATALOGOWA