Żarówka halogenowa OSRAM HALOSTAR STARLITE 50W/12V GY6.35 - 64440 S
Kod produktu: 4058075094277
Opis i parametry techniczne
HALOSTAR STARLITE® firmy OSRAM to żarówka wykonana w technice niskociśnieniowej. Wytwarza czyste akcentujące oświetlenie. Charakteryzyje się niezwykle małymi rozmiarami, dwukrotnie dłuższą żywotnością w stosunku do żarówek standardowych, nadaje się do użytku w otwartych oprawach oświetleniowych.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc | 50 W |
| Napięcie | 12 V |
| Trzonek | GY6,35 |
| Strumień świetlny | 950 lm |
| Temperatura barwowa | 2950ºK |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | 100% |
| Długość | 44 mm |
| Średnica | 12 mm |
| Żywotność | 2000 h |
| Ściemnianie | TAK |
Pliki do pobrania
KARTA KATALOGOWA