Żarówka halogenowa OSRAM HALOSTAR ECO 7W/12V G4 - 64417 ECO
Kod produktu: 4008321963192
Opis i parametry techniczne
HALOSTAR® ECO jest najmniejszą ze wszystkich żarówek ECO firmy OSRAM. Ta żarówka na trzonku pinowym jest idealna do oświetleniowych opraw meblowych i do żyrandoli. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii IRC pozwala na osiągnięcie do 30 % oszczędności energii elektrycznej w stosunku do żarówek standardowych o tej samej mocy.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc | 7 W |
| Napięcie | 12 V |
| Trzonek | G4 |
| Strumień świetlny | 105 lm |
| Temperatura barwowa | 2800ºK |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | 100% |
| Długość | 33 mm |
| Średnica | 10 mm |
| Żywotność | 4000 h |
| Ściemnianie | TAK |