Żarówka halogenowa OSRAM HALOPIN ECO G9 60W/230V - 66760 ECO
Kod produktu: 4008321945372
Opis i parametry techniczne
Żarówki OSRAM HALOPIN ECO idealnie nadają się do małych, stylowych opraw oświetleniowych. Zapewniają jasne światło bez potrzeby stosowania transformatora. Wersja HALOPIN ECO pozwala zaoszczędzić do 20% energii elektrycznej w porównaniu ze starszą wersją tej żarówki.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc | 60 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | G9 |
| Strumień świetlny | 980 lm |
| Temperatura barwowa | 2700ºK |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | 100% |
| Długość | 43 mm |
| Średnica | 14 mm |
| Żywotność | 2000 h |
| Ściemnianie | TAK |