Żarówka halogenowa OSRAM 93728 HPL - 575W/230V
Kod produktu: 4050300461816
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 575 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | 2 PINY |
| Temperatura barwowa | 3200ºK |
| Strumień świetlny | 14900 lm |
| Średnica (d) | 19 mm |
| Długość całkowita (L) | 104 mm |
| Odległość (a) | 60,3 mm |
| Żywotność | 400 h |