Żarówka halogenowa OSRAM 93638 - 150W/21V GX5.3 EKE
Kod produktu: 4050300456843
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 150 W |
| Napięcie | 21 V |
| Trzonek | GX5,3 |
| Strumień świetlny | - |
| Średnica (d) | 51 mm |
| Długość całkowita (L) | 44,5 mm |
| Odległość (a) | 44,5 mm |
| Żywotność | 200 h |