Żarówka halogenowa OSRAM 93592 - 400W/230V GY9.5 FSX
Kod produktu: 4008321484437
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 400 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | GY9,5 |
| Temperatura barwowa | 3200ºK |
| Strumień świetlny | - |
| Średnica (d) | 20 mm |
| Długość całkowita (L) | 77 mm |
| Odległość (a) | 36,5 mm |
| Żywotność | 75 h |