Żarówka halogenowa OSRAM 93518 - 300W/120V GX5.3 ELH
Kod produktu: 4050300350059
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 300 W |
| Napięcie | 120 V |
| Trzonek | GX5,3 |
| Strumień świetlny | - |
| Średnica (d) | 51 mm |
| Długość całkowita (L) | 45 mm |
| Odległość (a) | 152,5 mm |
| Żywotność | 35 h |