Żarówka halogenowa OSRAM 93506 - 250W/120V GY5.3 ENH
Kod produktu: 4050300349930
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 250 W |
| Napięcie | 120 V |
| Trzonek | GY5,3 |
| Strumień świetlny | - |
| Średnica (d) | 51 mm |
| Długość całkowita (L) | 44,5 mm |
| Odległość (a) | 152,5 mm |
| Żywotność | 175 h |