Żarówka halogenowa OSRAM 64805 - 5000W/230V G38 CP/85
Kod produktu: 4052899129566
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 5000 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | G38 |
| Temperatura barwowa | 3200ºK |
| Strumień świetlny | 135000 lm |
| Średnica (d) | 61 mm |
| Długość całkowita (L) | 265 mm |
| Odległość (a) | 165 mm |
| Żywotność | 400 h |