Żarówka halogenowa OSRAM 64789 - 2000W/230V G38 FKK CP/73
Kod produktu: 4008321654021
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 2000 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | G38 |
| Temperatura barwowa | 3200ºK |
| Strumień świetlny | 52000 lm |
| Średnica (d) | 35 mm |
| Długość całkowita (L) | 210 mm |
| Odległość (a) | 127 mm |
| Żywotność | 400 h |