Żarówka halogenowa OSRAM 64781 - 2000W/230V RX7s FEX P2/27
Kod produktu: 4050300229997
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 2000 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | RX7s |
| Temperatura barwowa | 3200ºK |
| Strumień świetlny | 50000 lm |
| Średnica (d) | 30 mm |
| Długość całkowita (L) | 138,1 mm |
| Długość żarnika | 38 mm |
| Żywotność | 300 h |