Żarówka halogenowa OSRAM 64754 - 1200W/230V GX9.5 CP/90
Kod produktu: 4008321624529
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 1200 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | GX9,5 |
| Temperatura barwowa | 3200ºK |
| Strumień świetlny | 30000 lm |
| Średnica (d) | 27 mm |
| Długość całkowita (L) | 125 mm |
| Odległość (a) | 67 mm |
| Żywotność | 200 h |
Pliki do pobrania
KARTA KATALOGOWA