Żarówka halogenowa OSRAM 64751 - 1250W/230V R7s ELN P2/12
Kod produktu: 4050300214641
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 1250 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | R7s |
| Temperatura barwowa | 3200ºK |
| Strumień świetlny | 33500 lm |
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (L) | 185,7 mm |
| Długość żarnika | 125 mm |
| Żywotność | 200 h |