Żarówka halogenowa OSRAM 64744 - 1000W/230V GX9.5 FWP T/19
Kod produktu: 4008321554833
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 1000 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | GX9,5 |
| Temperatura barwowa | 3000ºK |
| Strumień świetlny | 20500 lm |
| Średnica (d) | 26 mm |
| Długość całkowita (L) | 110 mm |
| Odległość (a) | 55 mm |
| Żywotność | 750 h |