Żarówka halogenowa OSRAM 64741 - 1000W/230V R7s EKM P2/7
Kod produktu: 4050300209333
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 1000 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | R7s |
| Temperatura barwowa | 3200ºK |
| Strumień świetlny | 25000 lm |
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (L) | 185,7 mm |
| Długość żarnika | 125 mm |
| Żywotność | 200 h |