Żarówka halogenowa OSRAM 64720 - 650W/230V GX9.5 CP/23
Kod produktu: 4008321638090
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 650 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | GX9,5 |
| Temperatura barwowa | 3200ºK |
| Strumień świetlny | 16800 lm |
| Średnica (d) | 26 mm |
| Długość całkowita (L) | 110 mm |
| Odległość (a) | 55 mm |
| Żywotność | 100 h |