Żarówka halogenowa OSRAM 64718 - 650W/230V GY9.5 GCT T/27
Kod produktu: 4008321624253
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 650 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | GY9,5 |
| Temperatura barwowa | 3000ºK |
| Strumień świetlny | 14500 lm |
| Średnica (d) | 23 mm |
| Długość całkowita (L) | 90 mm |
| Odległość (a) | 46,5 mm |
| Żywotność | 400 h |