Żarówka halogenowa OSRAM 64686 - 650W/230V GY9.5 DYR A1/233
Kod produktu: 4052899158269
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 650 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | GY9,5 |
| Temperatura barwowa | 3200ºK |
| Strumień świetlny | 16500 lm |
| Średnica (d) | 21 mm |
| Długość całkowita (L) | 64 mm |
| Odległość (a) | 36,5 mm |
| Żywotność | 50 h |