Żarówka halogenowa OSRAM 64673 -300W/230V GY9.5 CP/81
Kod produktu: 4052899015463
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 300 W |
| Napięcie | 230 V |
| Trzonek | GY9,5 |
| Temperatura barwowa | 3200ºK |
| Strumień świetlny | 7500 lm |
| Średnica (d) | 18 mm |
| Długość całkowita (L) | 90 mm |
| Odległość (a) | 46,5 mm |
| Żywotność | 200 h |