Żarówka halogenowa OSRAM 64663 HLX - 400W/36V G6.35 EVD A1/239
Kod produktu: 4050300006741
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 400 W |
| Napięcie | 36 V |
| Trzonek | G6,35 |
| Strumień świetlny | 16000 lm |
| Średnica (d) | 15 mm |
| Długość całkowita (L) | 60 mm |
| Odległość (a) | 36 mm |
| Żywotność | 50 h |